Uitslagen

Zaterdag 26 november Tijd Uitslag  
73462 HZVV JO19-1 - DESZ JO19-1 15:00 1-3
30593 ZAC 1 - DESZ 1 14:30 1-1
21603 DESZ 3 - Alcides 3 14:30 5-1
34022 DESZ 2 - De Weide 3 14:30 2-7
30250 HODO VR1 - DESZ VR1 14:00 0-5
79054 Alcides JO15-1 - DESZ JO15-1 12:15 0-0
78990 DESZ JO15-2JM - SJO HUC'21 JO15-1JM 12:00 1-6
17017 DESZ 4 - VHK 4 12:00 13-0
65077 VHK JO11-2 - DESZ JO11-2JM 10:30 15-1
75087 DESZ JO17-1 - HZVV JO17-1 10:30 1-2
77688 Giethoorn JO14-1 - DESZ JO14-1 09:00 7-1
64939 DESZ JO11-1JM - SVN'69 JO11-1JM 09:00 7-0
74136 DESZ JO17-2 - SC Genemuiden JO17-3 09:00 4-3
76524 Alcides JO13-3 - DESZ JO13-2 08:45 1-2
76459 DESZ JO13-1 - SC Emmeloord JO13-2 08:45 AFG
Vrijdag 25 november Tijd Uitslag  
57820 DESZ 35+1 - SC Rouveen 35+1 20:05 2-5
18391 FC Meppel 35+1 - DESZ 35+1 19:30 3-2
Woensdag 23 november Tijd Uitslag  
78989 DESZ JO15-2JM - Staphorst JO15-1 19:15 7-0
Zaterdag 19 november Tijd Uitslag  
58877 DESZ 1 - Hatto Heim 1 > 14:45 2-0 Lees het verslag >
81175 DESZ 3 - FC Klazienaveen 3 14:30 AFG
23014 M.S.C. 2 - DESZ 2 > 14:30 3-1 Lees het verslag >
75045 FC Meppel JO17-1 - DESZ JO17-1 12:30 2-5
73522 DESZ JO19-1 - De Weide JO19-1 > 12:15 6-0 Lees het verslag >
78576 Olde Veste'54 JO15-1JM - DESZ JO15-1 10:30 2-2
78987 DESZ JO15-2JM - Ruinerwold JO15-1 10:30 0-3
64941 DESZ JO11-1JM - Delfstrahuizen JO11-1 09:00 6-5
76463 DESZ JO13-2 - Olympia'28 JO13-3 09:00 3-4
66000 SC Genemuiden JO11-4JM - DESZ JO11-2JM 09:00 5-3
76043 DESZ JO19-2 - d' Olde Veste'54 JO19-3 08:45 7-1
Vrijdag 18 november Tijd Uitslag  
58636 DESZ VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1 20:15 0-1
58581 M.S.C. VR30+1 - DESZ VR30+1 19:15 3-2
Zaterdag 12 november Tijd Uitslag  
54684 Batavia '90 1 - DESZ 1 > 15:00 3-1 Lees het verslag >
25516 DESZ 3 - Staphorst 7 14:30 1-5
9623 DESZ 4 - Swift '64 5 14:30 1-0
16415 Staphorst VR1 - DESZ VR1 > 14:30 0-6 Lees het verslag >
31602 DESZ 2 - SC Rouveen 2 > 14:30 3-5 Lees het verslag >
75545 SC Genemuiden JO19-2 - DESZ JO19-2 14:30 2-0
73574 Staphorst JO19-1 - DESZ JO19-1 12:30 1-0
75088 DESZ JO17-1 - De Weide JO17-1 12:15 2-4
76514 SC Genemuiden JO13-3 - DESZ JO13-2 10:30 3-0
77731 DESZ JO14-1 - ST Diever-Wapse/BEW JO14-1 10:30 0-29
74138 DESZ JO17-2 - M.S.C. JO17-2 10:30 4-1
79535 M.S.C. JO15-2 - DESZ JO15-2JM 10:30 0-6
64942 DESZ JO11-2JM - Blokzijl JO11-1JM 10:30 1-4
65638 Tollebeek JO11-1 - DESZ JO11-1JM 09:00 3-10
76457 DESZ JO13-1 - Ruinerwold JO13-1 08:45 1-6
78984 DESZ JO15-1 - Steenwijkerwold JO15-1 08:45 2-2
Vrijdag 11 november Tijd Uitslag  
20407 DESZ 35+1 - vv Steenwijk 35+1 20:40 2-7
27970 d' Olde Veste'54 35+1 - DESZ 35+1 20:05 3-4
  • Sinds 1946
  • 500 leden
  • 2J klasse
  • 27 teams