Uitslagen

Zaterdag 22 september Tijd Uitslag  
15322 The Knickerbockers 1 - DESZ 1 > 14:30 1-0 Lees het verslag >
56351 DESZ 3 - SVI 9 14:30 3-2
32892 Hoogeveen VR1 - DESZ VR1 14:30 2-2
41494 Alcides JO17-4 - DESZ JO17-2 13:00 0-16
30111 DESZ JO19-1 - VENO JO19-1 12:30 -
50560 DESZ JO11-3G - d' Olde Veste'54 JO11-3 12:00 3-2
16960 FC Wolvega 2 - DESZ 2 12:00 4-0
30273 MSC/Amslod JO15-4 - DESZ JO15-2G 11:00 0-0
48450 Olympia'28 JO17-1 - DESZ JO17-1 11:00 7-6
50031 DESZ JO13-2 - Flevo Boys JO13-4 10:45 5-6
33399 DESZ JO15-1 - SC Rouveen JO15-1 10:45 2-0
29866 DESZ JO11-2G - Diever-Wapse JO11-1G 10:30 15-2
41732 d' Olde Veste'54 JO12-2 - DESZ JO12-1 10:15 1-9
53310 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1 - DESZ JO11-1 09:00 0-10
52826 DESZ JO13-1 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-1 09:00 6-1
36882 DESZ JO12-2G - Alcides JO12-3 09:00 5-6
Woensdag 19 september Tijd Uitslag  
8168 HZVV JO17-2 - DESZ JO17-1 19:30 1-7
3038 Vitesse'63 JO11-1G - DESZ JO11-3G 18:15 7-9
Dinsdag 18 september Tijd Uitslag  
2883 DESZ VR1 - De Blesse VR1 19:45 7-5
Zaterdag 15 september Tijd Uitslag  
9 SC Emmeloord 1 - DESZ 1 > 17:00 2-4 Lees het verslag >
1983 Staphorst 7 - DESZ 3 14:30 8-3
931 SC Joure 3 - DESZ 2 > 13:15 2-0 Lees het verslag >
8169 DESZ JO17-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-1 12:30 1-2
2150 MSC/Amslod JO13-3 - DESZ JO13-2 11:45 5-5
8299 DESZ JO15-1 - Staphorst JO15-1 10:45 4-0
8466 DESZ MO17-1 - ST FC Meppel/Alcides MO17-1 10:45 0-6
6996 SC Emmeloord JO15-3 - DESZ JO15-2G 10:35 1-1
8041 DESZ JO12-1 - FC Meppel JO12-1 > 10:30 11-0 Lees het verslag >
1806 DESZ JO10-1 - Vitesse'63 JO10-1G 10:00 3-2
7421 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-3 - DESZ JO17-2 10:00 2-9
3036 Staphorst JO11-2 - DESZ JO11-3G 09:00 7-2
1779 SJO WIJC JO11-1 - DESZ JO11-2G 09:00 1-5
4826 MSC/Amslod JO11-1 - DESZ JO11-1 > 09:00 7-2 Lees het verslag >
3858 DESZ JO8-1 - Staphorst JO8-1 09:00 0-9
8546 DESZ JO13-1 - SC Rouveen JO13-1 > 09:00 9-2 Lees het verslag >
7655 DESZ JO12-2G - Alcides JO12-4 09:00 8-1
Vrijdag 14 september Tijd Uitslag  
12023 DESZ 35+1 - SC Genemuiden 35+1 20:05 1-3
11969 FC Meppel 35+1 - DESZ 35+1 19:30 2-2
Woensdag 12 september Tijd Uitslag  
4543 DESZ JO19-1 - ST Rouveen/Staphorst JO19-1 20:00 2-1
Dinsdag 11 september Tijd Uitslag  
3040 DESZ JO11-3G - SVN'69 JO11-1 > 18:30 4-1 Lees het verslag >
1682 DESZ JO9-1 - SVN'69 JO9-1G 18:30 7-1
Maandag 10 september Tijd Uitslag  
2152 DESZ JO13-2 - Staphorst JO13-2 19:00 3-7
  • Sinds 1946
  • 550 leden
  • 2J klasse
  • 30 teams