Programma

Zaterdag 15 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
92231 Olympia'28 / FC Meppel - DESZ 1 (oefen) 13:00
92231 Olympia'28 / FC Meppel - DESZ 1 (oefen) 13:00
Dinsdag 18 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
451254 DESZ 2 - Vsco 2 (oefen) 20:00
451254 DESZ 2 - Vsco 2 (oefen) 20:00
Woensdag 19 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
458455 DESZ JO11-1 - Sc Genemuiden JO11-1 (oefen) 19:00
458455 DESZ JO11-1 - Sc Genemuiden JO11-1 (oefen) 19:00
457854 DESZ JO15-1 - IJVV JO15-1 (oefen) 19:15
457854 DESZ JO15-1 - IJVV JO15-1 (oefen) 19:15
Zaterdag 22 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
124578 DESZ JO19-1 - Htc JO19-1 (oefen) 12:00
451254 DESZ VR1 - Vv Vitesse'63 VR2 (oefen) 12:00
124578 DESZ JO19-1 - Htc JO19-1 (oefen) 12:00
451254 DESZ VR1 - Vv Vitesse'63 VR2 (oefen) 12:00
451254 DESZ 1 - Vv Bergentheim 1 (oefen) 14:30
415458 DESZ 2 - Vv Bergentheim 2 (oefen) 14:30
451254 DESZ 1 - Vv Bergentheim 1 (oefen) 14:30
415458 DESZ 2 - Vv Bergentheim 2 (oefen) 14:30
457854 Vhk JO13-1 - DESZ JO13-2 (oefen) 10:00
457854 Vhk JO13-1 - DESZ JO13-2 (oefen) 10:00
Dinsdag 25 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
545245 DESZ 1 - V.V.d' Olde Veste 54 1 (oefen) 12:00
545245 DESZ 1 - V.V.d' Olde Veste 54 1 (oefen) 12:00
Woensdag 26 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
45845 DESZ JO15-1 - Alcides JO15-1 (oefen) 19:00
45845 DESZ JO15-1 - Alcides JO15-1 (oefen) 19:00
47854 Msc JO19-1 - DESZ JO19-1 (oefen) 19:30
47854 Msc JO19-1 - DESZ JO19-1 (oefen) 19:30
Zaterdag 29 augustus Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
1144 DESZ JO15-1 - Flevo Boys JO15-1 08:45
1144 DESZ JO15-1 - Flevo Boys JO15-1 08:45
657433 DESZ JO9-1 - Vv Olde Veste JO9-1 (oefen) 09:30
5749 DESZ JO17-1 - Ruinen JO17-1 10:30
4014 DESZ JO15-2G - FC Oldemarkt JO15-1 10:30
941 DESZ 2 - SSA Creil-Bant 2 12:15
941 DESZ 2 - SSA Creil-Bant 2 12:15
6205 DESZ MO19-1 - ST FC Meppel/Alcides MO19-1 12:30
1662 DESZ JO19-1 - HZVV JO19-1 14:30
1662 DESZ JO19-1 - HZVV JO19-1 14:30
4486 VHK JO13-1 - DESZ JO13-2 10:00
4270 SJO HH'97 JO19-2 - DESZ JO19-2 10:30
5570 MSC/Amslod JO13-1 - DESZ JO13-1 12:00
4558 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-1 - DESZ JO15-3G 14:00
542 Pesse - DESZ 1 17:00
542 Pesse - DESZ 1 17:00
Zaterdag 5 september Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
4489 DESZ JO13-2 - VENO JO13-1 08:45
5573 DESZ JO13-1 - Urk JO13-4 08:45
415245 DESZ JO11-1 - Svn'69 JO11-1 (oefen) 09:00
415245 DESZ JO11-1 - Svn'69 JO11-1 (oefen) 09:00
77689 DESZ JO11-2G - Svn JO11-2 (oefen) 10:30
4553 DESZ JO15-3G - Staphorst JO15-1 10:30
4269 DESZ JO19-2 - ST FC Meppel/Alcides JO19-5 12:00
526 DESZ 1 - FC Wolvega 14:45
526 DESZ 1 - FC Wolvega 14:45
4011 ST Havelte/Uffelte JO15-1 - DESZ JO15-2G 09:30
1145 Urk JO15-1 - DESZ JO15-1 10:00
1145 Urk JO15-1 - DESZ JO15-1 10:00
5748 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-1 - DESZ JO17-1 10:30
6204 ST d'Olde Veste'54/Seenwijk MO19-1 - DESZ MO19-1 11:15
3646 ST SVBS'77/VHK VR1 - DESZ VR1 12:00
1663 SJO JVZ JO19-1 - DESZ JO19-1 14:30
1663 SJO JVZ JO19-1 - DESZ JO19-1 14:30
940 Flevo Boys 2 - DESZ 2 14:45
940 Flevo Boys 2 - DESZ 2 14:45
Zaterdag 12 september Tijd Scheidsrechter Kleedkamer Veld
4490 DESZ JO13-2 - Flevo Boys JO13-3 08:45
797455 DESZ JO11-1 - Fc Meppel JO11-1 (oefen) 09:00
797455 DESZ JO11-1 - Fc Meppel JO11-1 (oefen) 09:00
4013 DESZ JO15-2G - ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1G 10:30
4554 DESZ JO15-3G - SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 10:30
4268 DESZ JO19-2 - DVC'59 JO19-1 12:00
527 DESZ 1 - Valthermond 17:00
527 DESZ 1 - Valthermond 17:00
6202 Ruinerwold MO19-1 - DESZ MO19-1 10:00
1143 SC Genemuiden JO15-1 - DESZ JO15-1 10:30
1143 SC Genemuiden JO15-1 - DESZ JO15-1 10:30
5571 Flevo Boys JO13-2 - DESZ JO13-1 10:30
5746 Sweel JO17-1G - DESZ JO17-1 11:00
938 VVI 2 - DESZ 2 12:45
938 VVI 2 - DESZ 2 12:45
1667 d' Olde Veste'54 JO19-1 - DESZ JO19-1 15:00
1667 d' Olde Veste'54 JO19-1 - DESZ JO19-1 15:00
  • Sinds 1946
  • 500 leden
  • 2J klasse
  • 27 teams