Woensdag 20 maart | Tijd |
---|---|
DESZ JO10-2 - Alcides JO10-3 Scheidsrechter: Afgeschermd. |
18:30 |
Vrijdag 22 maart | Tijd |
---|---|
DESZ VR30+1 - M.S.C. VR30+1 | 20:20 |
Steenwijkerwold VR30+1 - DESZ VR30+1 | 19:45 |
Zaterdag 23 maart | Tijd |
---|---|
DESZ JO15-1 - ST Rolder Boys JO15-1 Scheidsrechter: R. (Ronald) Marsman. |
08:45 |
DESZ JO17-2 - Giethoorn JO17-1 Scheidsrechter: G.J. (Gerjan) Kronenberg. |
10:30 |
DESZ 3 - Creil-Bant 3 Scheidsrechter: A.A. (Arnold) Veldhuizen. |
12:15 |
DESZ JO19-1 - FC Klazienaveen JO19-1 Scheidsrechter: H. (Henk) Nieborg. |
12:15 |
DESZ 4 - Zwolsche Boys 9 Scheidsrechter: H. (Henk) ten Klooster. |
14:30 |
DESZ 1 - SVM 1 Scheidsrechter: Afgeschermd. |
14:45 |
SC Emmeloord JO13-2 - DESZ JO13-2 | 08:45 |
SJO HUC'21 JO13-1 - DESZ JO13-1 | 10:30 |
SC Rouveen JO15-2 - DESZ JO15-2 | 10:30 |
VV Sneek Wit Zwart JO17-1 - DESZ JO17-1 | 11:00 |
FC Oldemarkt VR2 - DESZ VR1 Scheidsrechter: H.B. (Henk) Smit. |
13:00 |
Fit Boys 2 - DESZ 2 | 14:30 |
Dinsdag 26 maart | Tijd |
---|---|
DESZ JO19-1 - VV Hattem O21 (oefen) | 19:30 |
Zaterdag 30 maart | Tijd |
---|---|
DESZ JO19-1 - De Weide JO19-1 Scheidsrechter: TH (Theo) de Haan. |
10:30 |
DESZ VR1 - Schoonebeek VR1 | 14:30 |
DESZ 3 - HZVV 6 | 14:30 |
Flevo Boys JO15-3 - DESZ JO15-2 | 08:45 |
Vrijdag 5 april | Tijd |
---|---|
DESZ 35+1 - SC Rouveen 35+1 | 20:40 |
FC Meppel 35+2 - DESZ 35+1 | 20:05 |
Zaterdag 6 april | Tijd |
---|---|
DESZ JO13-2 - Urk JO13-4 | 08:45 |
DESZ JO13-1 - VKW JO13-1 | 09:15 |
DESZ JO15-2 - Flevo Boys JO15-3 | 10:30 |
DESZ VR1 - Olympia'28 VR1 | 12:00 |
DESZ JO19-1 - Staphorst JO19-1 | 12:15 |
DESZ 2 - Olympia'28 2 | 14:30 |
M.S.C. JO15-1 - DESZ JO15-1 | 09:30 |
Balk JO17-2 - DESZ JO17-1 | 10:30 |
VWC JO17-1 - DESZ JO17-2 | 11:00 |
EFC '58 5 - DESZ 4 | 12:30 |
Vitesse'63 1 - DESZ 1 | 14:30 |
Urk 8 - DESZ 3 | 15:00 |
Zaterdag 13 april | Tijd |
---|---|
DESZ JO15-1 - FC Meppel JO15-1 | 08:45 |
DESZ JO17-1 - Workum JO17-1 | 12:15 |
DESZ 4 - IJVV 10 | 14:30 |
ST SVN'69/Oranje Zwart JO17-1 - DESZ JO17-2 Scheidsrechter: R. (Roelof) Keizer. |
09:00 |
M.S.C. JO15-2 - DESZ JO15-2 | 10:30 |
Creil-Bant JO13-1JM - DESZ JO13-2 | 10:30 |
SC Genemuiden JO13-2 - DESZ JO13-1 | 10:45 |
M.S.C. 2 - DESZ 2 | 12:00 |
SVBO JO19-1 - DESZ JO19-1 | 12:15 |
Espel VR1 - DESZ VR1 | 14:30 |
Vrijdag 19 april | Tijd |
---|---|
DESZ 35+1 - vv Steenwijk 35+1 | 20:40 |
FC Meppel 35+1 - DESZ 35+1 | 19:30 |
Old Forward VR30+1 - DESZ VR30+1 | 19:45 |
FC Kraggenburg VR30+1 - DESZ VR30+1 | 20:20 |
Zaterdag 20 april | Tijd |
---|---|
DESZ JO13-1 - Alcides JO13-1JM | 08:45 |
DESZ JO15-2 - Olympia'28 JO15-2 | 10:30 |
DESZ VR1 - Vitesse'63 VR2 | 12:15 |
DESZ JO19-1 - Hoogeveen JO19-1 | 12:15 |
DESZ 3 - Tonego 2 | 14:30 |
DESZ 2 - HZVV 3 | 14:30 |
Drenthina JO15-1 - DESZ JO15-1 | 10:00 |
SVM JO17-1 - DESZ JO17-1 | 11:00 |
F.C. Ommen 1 - DESZ 1 | 14:30 |
Berkum 9 - DESZ 4 | 15:45 |
Vrijdag 3 mei | Tijd |
---|---|
DESZ 35+1 - FC Meppel 35+2 | 19:30 |
FC Meppel 35+3 - DESZ 35+1 | 20:05 |
Zaterdag 4 mei | Tijd |
---|---|
DESZ JO15-2 - Giethoorn JO15-1JM | 10:30 |
DESZ JO17-1 - SJO VIDOSA JO17-1 | 12:15 |
DESZ 1 - De Weide 1 | 14:45 |
M.S.C. JO13-1 - DESZ JO13-2 | 10:30 |
Espel JO17-1JM - DESZ JO17-2 | 11:00 |
De Weide 3 - DESZ 2 | 12:30 |
Twedo JO19-1 - DESZ JO19-1 | 14:30 |
Zaterdag 11 mei | Tijd |
---|---|
DESZ JO13-1 - Sweel JO13-1JM | 08:45 |
DESZ JO15-1 - Achilles 1894 JO15-1 | 08:45 |
DESZ JO17-2 - Espel JO17-1JM | 10:30 |
DESZ VR1 - ST FC Meppel/Alcides VR2 | 12:15 |
DESZ 3 - Espel 3 | 14:30 |
DESZ 1 - Elim 1 | 14:45 |
d'Olde Veste '54 JO13-3JM - DESZ JO13-2 | 09:00 |
Giethoorn JO15-1JM - DESZ JO15-2 | 10:30 |
Hollandscheveld 2 - DESZ 2 | 12:30 |
Nieuwleusen SV 9 - DESZ 4 | 12:30 |
ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO17-1 - DESZ JO17-1 | 13:00 |
Woensdag 15 mei | Tijd |
---|---|
DESZ JO15-2 - M.S.C. JO15-2 Scheidsrechter: D. (Damian) Jansen. |
19:15 |
Alcides JO15-1 - DESZ JO15-1 | 19:30 |
Zaterdag 18 mei | Tijd |
---|---|
DESZ JO13-2 - VHK JO13-1 | 09:00 |
DESZ JO15-2 - FC Meppel JO15-4 | 10:30 |
DESZ JO17-1 - FC Wolvega JO17-2 | 12:15 |
DESZ 2 - SC Rouveen 2 | 14:30 |
DESZ 4 - WHC 6 | 14:30 |
Staphorst JO13-1 - DESZ JO13-1 | 09:00 |
SC Genemuiden JO17-3 - DESZ JO17-2 | 10:30 |
Flevo Boys VR1 - DESZ VR1 | 14:45 |
Ruinerwold 1 za. - DESZ 3 | 15:00 |
SC Rouveen 1 - DESZ 1 | 15:00 |