Nieuws

Zo gaan we met je privacy om!

Auteur: Het bestuur.

Donderdag 13 december | Zoals in onze ledenvergadering van 26 november aangekondigd ontvangen jullie hierbij onze privacyverklaring van DESZ. In samenspraak met Jaap Muis en Martin Pastink hebben we de afgelopen periode aan de hand van het KNVB- stappenplan op tal van vlakken ons beleid rondom de privacy doorlopen. Een van de resultaten hiervan is onze privacyverklaring

Daarnaast kondigde Robert Jan de Vries aan op de ledenvergadering dat onze club sinds kort een vertrouwenspersoon heeft aangesteld. Het hoofddoel van het bestuur is de drempel verlagen om gevoelige onderwerpen bespreekbaar te maken binnen onze club. We hebben Jan de Graaf bereid gevonden om deze rol voor het komende jaar voor zijn rekening te nemen. Hij is bereikbaar via 06-46405914 of jdg@jandegraaf.eu

Voor verdere vragen kun je terecht op secretaris@desz.nl

Succes komende zaterdag.

Hartelijke groet

Het Bestuur

PS De privacyverklaring vind je hier

Wees sociaal en deel

Advertentie

Bert Leistra Makelaardij
clubsponsor Bert Leistra Makelaardij
Twitter
Fotoalbum
Bekijk alle fotoalbums >
  • Sinds 1946
  • 500 leden
  • 2J klasse
  • 27 teams