Nieuws

In de spotlights: Eetcafe 't Kraantje!

Bekijk alle foto's!
Auteur: Peter Platje. Foto's: 8

Vrijdag 13 maart | Een sportvereniging kan niet zonder haar sponsoren. DESZ draagt haar sponsoren daarom een warm hart toe. We zijn er dan ook bijzonder content mee wanneer nieuwe sponsorrelaties worden aangegaan of bestaande worden verlengd. Om die reden zetten wij, in navolging van jmcarcleaning, de volgende sponsor in de spotlights: Eetcafe ‘t Kraantje!

Met wie hebben wij het genoegen?
"Peter Platje, een kok met vele jaren ervaring met passie voor koken. Hij is beïnvloed door en enthousiast over kookstijlen uit vele landen. En weet smaken uit de Mediterrane keuken, de Aziatische keuken maar ook uit de Duitse en Hollandse keuken, samen te brengen in zijn keuken. Een keuken waar vers en terug naar de basis het motto is!"

Waarvoor kunnen DESZ-ers bij uw bedrijf terecht?
"Eetcafé 't Kraantje staat voor Bourgondisch Genieten. Onze lunch, plates en buffetten staan daarom ook bekend als verrassend, heerlijk, altijd vers bereid en tegen een eerlijke prijs. Bourgondisch is dan ook niet voor niets het woord wat wij durven te gebruiken. Naast heerlijk dineren is Eetcafe 't Kraantje ook een geweldige locatie voor al uw feesten en partijen. Tevens verzorgen wij op maat gesneden buffetten vers bereid uit eigen keuken op locatie."

Hoe bent u verbonden met voetbal en DESZ in het bijzonder?
"Drie van de dames in ons team voetballen bij DESZ. Dit vonden wij dan ook een goede reden om de club te sponsoren."

Wat of wie sponsort u binnen onze vereniging?
"Wij sponsoren DESZ door middel van een reclame bord aan het voetbalveld."

Waarom bent u sponsor?
"Als ondernemer in Zwarsluis willen wij graag maatschappelijk betrokken zijn met de gemeente Zwartewaterland."

Wat vindt u van DESZ?
"Als startend bedrijf zijn wij nog niet in de gelegenheid geweest om veel van de club te kunnen mee maken. In de toekomst zijn wij zeker van plan wat vaker een kijkje te komen nemen zodat we meer feeling krijgen met de club."Bedrijf : Eetcafe 't Kraantje Website : http://www.tkraantje.nl/
Adres : Het Oude Diep 7C E-mail : peter@tkraantje.nl
Postcode : 8064 PN Facebook : eetcafehetkraantje
Plaats : Zwartsluis Telefoon : 038-3867142
Openingstijden : Dagelijks vanaf 10:00 uur
Vanaf 1 september tot 1 mei op dinsdag gesloten. Tevens zijn wij in de periode van 2 februari tot 3 maart gesloten.

Advertentie

Active Creations Zwartsluis
websitesponsor Active Creations Zwartsluis
Twitter
Blijf op de hoogte en volg ons via https://twitter.com/SVDESZ.
Fotoalbum
Bekijk alle fotoalbums >
  • Sinds 1946
  • 500 leden
  • 3D klasse
  • 24 teams