DESZ ziet WZC oefenwedstrijd omdraaien
Dinsdag 8 september | Op zaterdag 5 september stond de wedstrijd WZC Wapenveld - DESZ op het programma. Na de 3-0 nederlaag in Staphorst waren we gebrand om weer eens te winnen.
De eerste helft was veelal hetzelfde als de wedstrijd tegen Staphorst. DESZ liet goed voetbal zien en hier en daar ook grote kansen, alleen lukte het niet om onszelf te belonen. Een aantal keer werd Overmars goed diep gestoken, maar de aanhang voor de goal bleef achterwegen. Ook vanuit een corner was M. Akkerman dicht bij de openingstreffer alleen die kopt mis.
In de tweede helft gingen we verder met het creëren van kansen, en dan in de 50ste minuut is dan ook de verdiende goal. Na een verre inworp van Visscher die wordt doorgekopt door R. Krabbe, is het Pierik die de bal knap in de goal schiet. En staat DESZ verdiend 0-1.
Na de 0-1 verandert het voetbal van DESZ en gaan we meer achteruit dan vooruit voetballen.We laten WZC voetballen en die worden hierdoor ook gevaarlijk. WZC krijgt meer kansen en dan valt ook de eerste goal van WZC. 1-1. WZC merkt dat er meer inzit en wordt nog gevaarlijker op de helft van DESZ. En niet heel veel later schiet de linksbuiten van WZC de bal knap in de rechterbovenhoek en heeft WZC haar tweede goal van de middag te pakken. 2-1. Dit is tevens ook de einduitslag van de wedstrijd.
Aankomende dinsdag, 8 september, spelen we onze laatste bekerwedstrijd. Ditmaal tegen VCG uit Geesbrug. VCG is onze laatste tegenstander voordat de competitie weer begint.