Busreis DESZ 1 naar Oenstjerk
Maandag 26 mei | Afgelopen zaterdag tankte DESZ 1 zelfvertrouwen tegen Nagele door met een 3-1 overwinning van het veld te stappen. De week ervoor werd tevens een degelijke overwinning geboekt te HJSC, waardoor het met een goed gevoel aan de nacompetitie voor promotie naar de 3e klasse kan beginnen. Hoe steekt deze nacompetitie in elkaar? DESZ zit in een knock-out systeem over maximaal 3 wedstrijden/rondes. Bij winst gaat DESZ naar de volgende ronde, bij een nederlaag is het gelijk uitgeschakeld en komt het volgend jaar opnieuw uit in de 4e klasse.
De eerste horde voor DESZ is aanstaande zaterdag een uitwedstrijd tegen VC Trynwalden uit Oenstjerk . VC Trynwalden nam als 3e van de ranglijst in klasse 4C de 1e periode over van kampioen Zwaagwesteinde. Een voor DESZ onbekende tegenstander, waar nog nooit eerder tegen werd gevoetbald.
Mocht DESZ winnen dan is de 2e horde een uitwedstrijd op zaterdag 7 juni tegen Foarut uit Menaldum. Deze tegenstander werd al eens getroffen in het seizoen 2010/2011 en 2011/2012. Allicht volgende week meer details over deze tegenstander..
Wanneer DESZ deze 2e wedstrijd wint, dan komt het in de finale van de nacompetitite. Op neutraal terrein wordt dan gevoetbald tegen VV Hollandscheveld of Lions'66 of Omlandia. Uiteraard allemaal voor nu niet relevant aangezien horde 1 eerst genomen dient te worden. Positief punt is dat DESZ 1 op de friese bodem alles nog heeft gewonnen dit seizoen. Laten we hopen dat DESZ deze statistiek vast kan houden!
Gezien het belang van deze wedstrijd en de ploeg een extra steuntje in de rug te geven organiseert DESZ een busreis. Zo kunnen we samen onze Sluziger trots naar de o zo gewilde overwinning juichen. Inschrijven voor een zitplaats kan via het aanmeldingsformulier in de kantine. De bus vertrekt om 12:45 uur en de aanvang van de wedstrijd zelf is 15:00 uur.
Een ieder wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. Kosten bedragen €6,- p.p. (kinderen onder 12 half tarief) en dienen bij het instappen voldaan te worden.Verder zullen er verscheidene consumpties, tegen betaling, beschikbaar worden gesteld. We hopen op een volle bus! #samenDESZ