Nieuws

DESZ VR1 pakt overtuigende 4-1 thuiszege op Bolsward

Auteur: Marith Schipper.

Maandag 9 maart | Dit weekend de thuiswedstrijd tegen Bolsward op de planning. Na een doordeweekse uitwedstrijd in Bolsward, waar we met twee blessures en zonder punten terugkeerden, vandaag op zoek naar de punten! Met voldoende speelsters paraat werd er om 12.30 uur afgetrapt. 'En niet pas vanaf minuut 30 ons eigen spel' waren de woorden van Yael. En daar hielden we ons aan. In de 4e minuut werd dat beloond toen Daphne de openingstreffer maakte en de ploeg op een vroege 1-0 voorsprong zette. In de minuten daarna bleef DESZ de aanval zoeken.

Ook Bolsward liet zich zien. In de 16e minuut kregen zij een corner, maar showkeeper Jacq stond goed op te letten en verrichtte een knappe redding waardoor de bal uit het doel bleef. Twee minuten later volgde een mooie aanval van DESZ: Lisanne gaf een goede voorzet op Elyse, die uithaalde, maar haar schot werd gestopt door de keeper van Bolsward. In de 23e minuut probeerde Daphne met een steekbal Hannah te bereiken, maar die kwam net niet aan.

Bolsward waagde in de 26e minuut een afstandsschot, maar opnieuw was Jacq alert en hield ze de bal tegen. Kort daarna volgde een mooie combinatie tussen Hannah en Lucia. Na wat snel tikkie-takkie werk legde Hannah de bal voor het doel, maar Elyse kwam net een stapje tekort om hem binnen te tikken. In de 28e minuut volgde een lange bal van Daphne op het hoofd van Lucia. Haar kopbal was net niet hard genoeg en ook Hannah kreeg de rebound er niet in. Even later, in de 31e minuut, probeerde Andreea het van afstand vanaf de zestien, maar haar schot ging naast.

Bolsward bleef echter gevaarlijk en wist in de 38e minuut de stand gelijk te trekken. Met een schot in de verre hoek werd het 1-1. Jacq zei dat haar been bleef staan..: kan gebeuren, ook als showkeeper.. DESZ probeerde voor rust weer op voorsprong te komen, maar ondanks diverse pogingen gebeurde dit niet.

Maar ook na rust bleven we zoeken naar een goal. In de 49e minuut kreeg Sara een grote mogelijkheid, maar haar schot ging helaas naast. Twee minuten later volgde een corner van Hannah. De bal werd goed ingedraaid en Anne Mieke tikte hem net aan, waardoor DESZ opnieuw op voorsprong kwam: 2-1. Niet veel later gaf Daphne een mooie steekbal, waarna Anne Mieke een voorzet gaf die door een verdediger van Bolsward naast het doel werd gewerkt.

In de 57e minuut nam Hannah opnieuw een corner, maar dit keer draaide ze hem rechtstreeks het doel in: 3-1. DESZ bleef druk zetten met heel wat mooie kansen die helaas over, naast of in de handen van de keepster belandden. Bolsward werd tussendoor nog gevaarlijk, maar Lisanne wist de bal net voor de lijn weg te tikken.

In de 76e minuut probeerde Daphne het opnieuw met een goed schot, dat met moeite werd gestopt door de keeper. Uiteindelijk viel de beslissing in de 83e minuut. Na wat pingpong in het strafschopgebied viel de bal voor de voeten van Andreea, die hem knap binnen schoot: 4-1.

Na 90 minuten floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd en stond er een verdiende 4-1 overwinning voor DESZ op het scorebord. Zonder blessures en met punten dit keer.

Meer nieuws van DESZ VR1 >

Advertentie

Interfloor Tapijt & Vinyl
hoofdsponsor Interfloor Tapijt & Vinyl
X
Blijf op de hoogte en volg ons via https://x.com/SVDESZ.
Fotoalbum
Bekijk alle fotoalbums >
  • Sinds 1946
  • 500 leden
  • 4G klasse
  • 25 teams