DESZ kansloos onderuit tegen RKO
Maandag 5 oktober | Zaterdag 3 oktober stond de wedstrijd tegen RKO op het programma.
Om 14:45 werd op zonovergoten sportpark De Cingellanden afgetrapt. Een minuut na de aftrap was daar het eerste doelpunt al.
Een zeer fraaie aanval kwam terecht bij Lassche, zijn schot werd matig verwerkt door de keeper waarna Van de Vegte vrij kon binnenschuiven.
Daarna ging het hard met de doelpunten, want nog geen 3 minuten naar de openingstreffer was de stand alweer gelijk.
De spits van RKO kwam door de verdediging heen en haalde verwoestend uit in de verre hoek 1-1.
Na knullig balverlies van M. Akkerman is het dezelfde spits die even later ook de 1-2 weet binnen te werken.
DESZ probeert zich in de wedstrijd te knokken en krijgt via Van de Vegte de kans op de 2-2 hij schiet alleen recht op de keeper af.
Waar DESZ de kansen er niet weet in te schieten is het RKO dat elke kans die het krijgt wel benut.
Na 45 minuten stond er 1-4 op het scorebord, een dramatische eerste helft voor DESZ.
DESZ zal de tweede helft echt een ander vaatje moeten gaan tappen als het nog een resultaat wil behalen.
Vanaf het begin van de tweede helft probeert DESZ het heft in handen te nemen.
Maar het blijft ontzettend slordig aan de bal en creƫert dan ook niet echt uitgespeelde kansen.
De ploeg uit Rutten weet alle kansen deze middag wel te benutten.
Na minuut 70 staat de score op 1-7!
De fase hierna weet DESZ zelf nog 2 keer tot scoren te komen.
Overmars komt door over de linkerkant en behoudt goed het overzicht en weet Van de Vegte te bereiken, die de bal beheerst binnenschiet.
In de 90ste minuut is het uit een corner Overmars die het laatste zetje geeft om de bal over de doellijn te krijgen.
Kort hierna volgt het laatste fluitsignaal.
Een verschrikkelijke middag voor DESZ!